ODKRYJ MOC SWOJEJ RÓŻDŻKI

Drogi Czarodzieju! Wybrałeś różdżkę, a raczej to ona wybrała Ciebie! Sprawdź jakie dodatkowe moce zyskujesz i przygotuj się na niekończącą się podróż przez zaczarowane części świata. Przed użyciem jej zapoznaj się z instrukcją użytkowania oraz wymyśl swoje własne zaklęcie, którym będziesz się posługiwać. Aby móc w pełni wykorzystywać jej potencjał podpisz certyfikat do niej dołączony.

Twoja różdżka ułatwi Ci przejście pomiędzy wymiarami, lecz tylko tymi, które skrajnie się od siebie różnią i nie będą przypominać niczego, co do tej pory widziałeś. To co zobaczysz w innym wymiarze, pozostanie w Twojej pamięci tylko na krótką chwilę, jednak to czego tam doświadczysz będzie zdecydowanie tego warte. Takie podróże są wyczerpujące energetycznie dla Czarodzieja, ale również i dla samej różdżki. Staraj się czynić dobro i doceniać ludzi w swoim wymiarze, a szybko będziesz mógł odkrywać inne!

Moce: wędrówki poprzez mistyczne wymiary, odkrywanie zakamarków, moc przechodzenia przez przedmioty stałe takie jak np. ściany czy drzwi. Dzięki niej teleportacja i zwiedzanie odległych krain nigdy nie była tak prosta!