Nasz magiczny lokal posiada czarodziejski sklepik z towarami. Pojawiają się w nim i znikają niesamowite przedmioty z całego świata. Co można w nim zobaczyć?

Różdzki

Naszym oczkiem w głowie są ręcznie przygotowywane różdżki. Przyjdź, obejrzyj, wybierz. Dobierać będziesz spośród różnych kształtów, kolorów (brązowy, czarny, miedziany), pudełek i rdzeni. Ten podstawowy atrybut czarodzieja na pewno pomoże Ci w przyszłej nauce zaklęć.

Kubki, skarpetki, breloki i wiele innych

Oczywiście to tylko parę z wielu rzeczy który w naszym sklepiku możesz znaleźć i wziąć ze sobą, czy w ramach pamiątki, czy jako jako podstawowe akcesorium magiczne. Żeby zaspokoić wciąż zmieniające się potrzeby młodych magów, przedmioty przychodzą i odchodzą, dlatego zawsze warto do nas zajrzeć, sprawdzić co nowego się pojawiło. A czego możesz się u nas spodziewać? Posiadamy magiczne kubki wszelkich rodzajów, od takich posiadających herby, przez kubki ujawniające swoje sekrety dopiero po zalaniu gorącą wodą. Posiadamy ogromny wybór skarpetek. Znajdziesz u nas piękne zeszyty i przybory szkolne, torby do których można to wszystko zapakować i dać w prezencie, kosmetyczki i piórniki, notatniki i wiele wiele innych, wciąż zmieniających naszą ofertę przedmiotów.

Kubki, skarpetki, biżuteria i wiele innych

Oczywiście to tylko jedna z wielu rzeczy który w naszym sklepiku możesz znaleźć i wziąć ze sobą, czy w ramach pamiątki, czy jako jako podstawowe akcesorium magiczne. Żeby zaspokoić wciąż zmieniające się potrzeby młodych magów, przedmioty przychodzą i odchodzą, dlatego zawsze warto do nas zajrzeć, sprawdzić co nowego się pojawiło. A czego możesz się u nas spodziewać? Posiadamy magiczne kubki wszelkich rodzajów, od takich posiadających herby, przez kubki ujawniające swoje sekrety dopiero po zalaniu gorącą wodą, do zatrzymujących ciepło kubków samo-mieszających – szepnij zaklęcie, pogłaskaj guzik na rącze i po chwili magia wykona pracę za Ciebie. Posiadamy ogromny wybór skarpetek. Znajdziesz u nas piękne zestawy biżuterii, breloki, naszyjniku z insygniami śmierci, zmieniaczami czasu (do prawidłowego działania potrzebują zgody ministerstwa), czy złotymi zniczami, tajemne mapy pozwalające odnaleźć drogę w świecie czarodziejów, torby do których można to wszystko zapakować i dać w prezencie, koszulki z herbami domów, notatniki, zeszyty i wiele wiele innych, wciąż zmieniających naszą ofertę przedmiotów.

Królestwo Słodyczy

Czy to już wszystko? Oczywiście, że nie! Choć na barze mamy przepyszne ciasta i desery, pomyśleliśmy o tych, którzy chcieliby zabrać trochę słodkości ze sobą. Częścią sklepiku jest cały dział ze słodyczami. Nie nie, nie tymi zwykłymi słodyczami spotykanymi na co dzień. U nas odkryjesz cukierki tak kwaśne, że wykrzywią twarz najtwardszych twardzieli, albo tak ostre, że rozłożą na łopatki najsilniejszych siłaczy. Znajdziesz też składniki eliksirów (pająki, bazyliszki, czy gałki oczne) jak również słodycze delikatne i zwiewne w smaku, ale twarde jak skała w dotyku – nie próbuj ich gryźć, a liż i ciesz się smakiem. Dostępne są też czekoladowe żaby z kartami czarodziejów, czekoladowe różdżki i ślimaki.

Nowy asortyment co parę dni! 

Choć w magicznym sklepiku z gadżetami liczba towarów jest ograniczona, nie poddawaj się jeśli nie znajdziesz tego co szukałeś. Przyjdź parę dni później a zobaczysz u nas kolejne nowości. Możesz do nas też napisać na facebooku a odpiszemy, gdy towar znów będzie dostępny.

Nowy asortyment co pare dni! 

Choć w magicznym sklepiku z gadżetami liczba towarów jest ograniczona, nie poddawaj się jeśli nie znajdziesz tego co szukałeś. Przyjdź parę dni później a zobaczysz u nas kolejne nowości. Możesz do nas też napisać na facebooku a odpiszemy, gdy towar znów będzie dostępny.