POKAZY MAGII CHWILOWO NIEDOSTĘPNE

Szanowni Państwo!

Najbardziej magiczny lokal w Krakowie, ma przyjemność zaprosić państwa do skorzystania z oferty dla grup szkolnych i dydaktycznych.

W „Dziórwanym kotle” dzieci mogą skosztować naszych przepysznych deserów i magicznych eliksirów w tym bestsellerowego bezalkoholowego piwa kremowego na bazie mleka i różnych magicznych dodatków. 

Świat Harrego Pottera

Przede wszystkim dla naszych małych gości będzie dostępne wyjątkowe widowisko:

„Magia fizyki, fizyka magii”

Magiczna lekcja – zestaw doświadczeń fizycznych przedstawionych w magicznym klimacie, pobudzających ciekawość świata i wewnętrzną kreatywność.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Kamil Gross: kgross@phwr.pl nr tel. 511 775 804

Jest to także idealne miejsce do zorganizowania pozaszkolnych zajęć dydaktycznych. Profesjonalna obsługa, niepowtarzalna, prawdziwie magiczna atmosfera sprawi, że dzieci nie będą się nudzić i z pewnością wyjdą z „Kotła” zadowolone.

Pokaz magiczno-fizyczny kosztuje 22 zł od osoby, w cenie jest korzenno-kremowy napój lub dymiący eliksir i około godzinne przedstawienie. Szczegóły możliwe do negocjacji.

Podczas gdy młodzi adepci magii poznają tajemnice wszechświata, opiekunów zapraszamy do skosztowania naszej wyśmienitej kawy gratis.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością także odpowiemy na wszelkie pytania, skomponujemy zamówienie, ustalimy miejsce i czas i przedstawimy specjalne, spersonalizowane oferty.

Adres

Ul. Grodzka 50/1

w

Kontakt