Poznaj Magiczny

Świat

Szanowni Państwo!

Najbardziej magiczny lokal w Krakowie, ma przyjemność zaprosić państwa do skorzystania z oferty dla grup szkolnych i dydaktycznych.

W „Dziórwanym kotle” dzieci mogą skosztować naszych przepysznych deserów i magicznych eliksirów w tym bestsellerowego bezalkoholowego piwa kremowego na bazie mleka i różnych magicznych dodatków. 

Świat Harrego Pottera

W obecnej sytuacji prowadzimy pokazy w naszym drugim, większym lokalu: Ministerstwie Tajemnic przy Kanoniczej 11. W związku ze zmieniającymi się zasadami reżimu sanitarnego, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów z osobą odpowiedzialną za organizacje pokazówKamil Gross: kgross@phwr.pl nr tel. 511 775 804

Przede wszystkim dla wszystkich naszych małych gości będzie dostępne wyjątkowe widowisko:

„Magia fizyki, fizyka magii”

Magiczna lekcja – zestaw doświadczeń fizycznych przedstawionych w magicznym klimacie, pobudzających ciekawość świata i wewnętrzną kreatywność.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Jest to także idealne miejsce do zorganizowania pozaszkolnych zajęć dydaktycznych i warsztatów. Profesjonalna obsługa, niepowtarzalna, prawdziwie magiczna atmosfera sprawi, że dzieci nie będą się nudzić i z pewnością wyjdą z „Kotła” zadowolone.

Pokaz magiczno-fizyczny kosztuje 20 zł od osoby, w cenie jest korzenno-kremowy napój i około czterdziestopięciominutowe przedstawienie. Szczegóły możliwe do negocjacji.

Podczas gdy młodzi adepci magii poznają tajemnice wszechświata, opiekunów zapraszamy do skosztowania naszej wyśmienitej kawy.

Oferta urodzinowa

Jeśli Twoje dziecko marzy o niesamowitych i niezapomnianych urodzinach, nasza oferta jest właśnie dla Ciebie! Możliwość zaproszenia kolegów i koleżanek do kawiarni, gdzie można napić się „kremowego piwa”, sama w sobie jest czymś,  czego koledzy będą jeszcze długo zazdrości. Ale to oczywiście nie koniec atrakcji!

Specjalnie dla nas prostu z cukierni przychodzą przepiękne, ręcznie robione torty na zamówienie. Dzięki naturalnym składnikom, smakują nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. Wystarczy wybrać smak, wygląd, powiadomić nas jaki ma się na nim pojawić się napis, a tort będzie czekał na państwa w dniu urodzin.

To nie koniec! Specjalnie na urodziny przygotowaliśmy pokaz magii prowadzony przez naszego głównego czarodzieja odpowiedzialnego za popularyzację prostych zaklęć. Opiera się on na zaklęciach które można powtórzyć w domu i przyprawiony jest odrobiną iluzji, której dzieci też się nauczą. Magiczny świat stoi przed Wami otworem!
Nie wahaj się już. Złap za telefon, albo napisz do nas na facebooka i ustal termin i szczegóły urodzin!
.

Wynajęcie Sali

Potrzebujesz klimatycznej sali na prelekcję, spotkanie rodzinne, pokaz, magiczne śniadanie? A może w zupełnie innym celu? Zgłoś się do nas i ustal z nami szczegóły!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością także odpowiemy na wszelkie pytania, skomponujemy zamówienie, ustalimy miejsce i czas i przedstawimy specjalne, spersonalizowane oferty.

Adres

Ul. Grodzka 50/1
12 422 58 84

w

Kontakt