Poznaj Magiczny Świat

W obecnej sytuacji prowadzimy pokazy w naszym drugim, większym lokalu: Ministerstwie Tajemnic przy Kanoniczej 11.

Szanowni Państwo!

Najbardziej magiczny lokal w Krakowie, ma przyjemność zaprosić państwa do skorzystania z oferty dla grup szkolnych i dydaktycznych.

W „Dziórwanym kotle” dzieci mogą skosztować naszych przepysznych deserów i magicznych eliksirów w tym bestsellerowego bezalkoholowego piwa kremowego na bazie mleka i różnych magicznych dodatków. 

Świat Harrego Pottera

Przede wszystkim dla naszych małych gości będzie dostępne wyjątkowe widowisko:

„Magia fizyki, fizyka magii”

Magiczna lekcja – zestaw doświadczeń fizycznych przedstawionych w magicznym klimacie, pobudzających ciekawość świata i wewnętrzną kreatywność.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację.

Kamil Gross: kgross@phwr.pl nr tel. 511 775 804

Jest to także idealne miejsce do zorganizowania pozaszkolnych zajęć dydaktycznych. Profesjonalna obsługa, niepowtarzalna, prawdziwie magiczna atmosfera sprawi, że dzieci nie będą się nudzić i z pewnością wyjdą z „Kotła” zadowolone.

Pokaz magiczno-fizyczny kosztuje 22 zł od osoby, w cenie jest korzenno-kremowy napój lub dymiący eliksir i około godzinne przedstawienie. Szczegóły możliwe do negocjacji.

Podczas gdy młodzi adepci magii poznają tajemnice wszechświata, opiekunów zapraszamy do skosztowania naszej wyśmienitej kawy gratis.

Wynajęcie Sali

Potrzebujesz klimatycznej sali na prelekcję, spotkanie rodzinne, pokaz, magiczne śniadanie? A może w zupełnie innym celu? Zgłoś się do nas i ustal z nami szczegóły!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, z przyjemnością także odpowiemy na wszelkie pytania, skomponujemy zamówienie, ustalimy miejsce i czas i przedstawimy specjalne, spersonalizowane oferty.

Adres

Ul. Grodzka 50/1

w

Kontakt